Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Крстарења

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  КРСТАРЕЊЕ МАЈАМИ - КАРИБИ - ЊУЈОРК

  €2290,00
  По успешно организираната тура оваа година за Америка и Кариби,повторно е ставена во продажба за Април 2018 година. Овој пат со најновиот брод на MSC Cruises – MSC SEASIDE. Брод кој што ќе ја започне својата пловидба во Декември оваа година. Бидете меѓу првите кои ќе пловат на прекрасниот MSC SEASIDE.